Relacja z Jubinale Christmas 2016…

 

Dla Odwiedzających

Okres przedświąteczny to w biznesie najgorętszy okres roku, do którego każdy przedsiębiorca powinien przygotować się dużo wcześniej. 
Spotkanie handlowe JUBINALE Christmas stwarza niepowtarzalną okazję przed sezonem bożonarodzeniowym, aby spotkać wielu dostawców w jednym miejscu, o jednym czasie.

Na spotkaniu handlowym JUBINALE Christmas zaprezentuje się około 60 wystawców (producentów, importerów, hurtowników oraz designerów), którzy zaprezentują swoją najlepszą ofertę handlową i zaoferują najdogodniejsze możliwości uzupełnienia asortymentu przed świętami.

 

UWAGA! Wstęp wyłącznie dla kupców branżowych (B2B – sklepy, galerie, salony jubilerskie, itd.)

Godziny otwarcia spotkania handlowego:

7. listopada 2017 / wtorek / godz. 10.00-17.00 wstęp bezpłatny, tylko dla branży
8. listopada 2017 / środa / godz. 10.00-17.00 wstęp bezpłatny, tylko dla branży

 

Rejestracja kupców branżowych:

Wejście na halę możliwe będzie po okazaniu imiennego identyfikatora otrzymanego natychmiast po bezpłatnej rejestracji firmy w punkcie rejestracji kupców. Rejestracja kupców branżowych otwarta będzie w dniach 7 i 8 listopada 2017 od 9.30 do 16.00, przy wejściu na halę wystawienniczą. Pod koniec czerwca 2017 będzie również dostępny system e-jubinale, gdzie będzie można samodzielnie wydrukować sobie wejściówki omijając w ten sposób wszelkie formalności przed wejściem na halę.

 

 Relacja z Jubinale Christmas 2016…

DO GÓRY