Relacja z Jubinale CHRISTMAS 2019…

Dla Odwiedzających

Okres przedświąteczny to w biznesie najgorętszy okres roku, do którego każdy przedsiębiorca powinien przygotować się dużo wcześniej. 
Targi Biżuterii Jubinale CHRISTMAS stwarzają niepowtarzalną okazję przed sezonem bożonarodzeniowym, aby spotkać wielu dostawców w jednym miejscu, o jednym czasie.

Na targach Jubinale CHRISTMAS zaprezentuje się około 60 wystawców (producentów, importerów, hurtowników oraz designerów), którzy przedstawią swoją najlepszą ofertę handlową i zaoferują najdogodniejsze możliwości uzupełnienia asortymentu przed świętami.

 

UWAGA! Wstęp wyłącznie dla kupców branżowych (B2B – sklepy stacjonarne i internetowe, galerie, salony jubilerskie, itd.)

Godziny otwarcia targów:

26. listopada 2021 / piątek / godz. 10.00-17.00 wstęp bezpłatny, tylko dla branży
27. listopada 2021 / sobota / godz. 10.00-17.00 wstęp bezpłatny, tylko dla branży

Rejestracja kupców branżowych:

Wejście na halę możliwe będzie po okazaniu imiennego identyfikatora otrzymanego natychmiast po bezpłatnej rejestracji firmy w Punkcie Rejestracji Kupców. W celu potwierdzenia tożsamości w czasie rejestracji wymagane będzie okazanie dokumentu ze zdjęciem. Rejestracja kupców branżowych otwarta będzie w dniach 26 i 27 listopada 2021 od 9.30 do 16.00, przy wejściu na halę wystawienniczą.

Zachęcamy również do rejestracji firmy w systemie www.e.jubinale.com, gdzie można samodzielnie przygotować i wydrukować dla całego zespołu Karty Rejestracyjne, które po okazaniu dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, wymienicie Państwo na miejscu na identyfikator.

Relacja z Jubinale Christmas 2019…

 

DO GÓRY