Relacja z Jubinale CHRISTMAS 2018…

Dla Odwiedzających

Okres przedświąteczny to w biznesie najgorętszy okres roku, do którego każdy przedsiębiorca powinien przygotować się dużo wcześniej. 
Targi Biżuterii Jubinale CHRISTMAS stwarzają niepowtarzalną okazję przed sezonem bożonarodzeniowym, aby spotkać wielu dostawców w jednym miejscu, o jednym czasie.

Na targach Jubinale CHRISTMAS zaprezentuje się około 60 wystawców (producentów, importerów, hurtowników oraz designerów), którzy przedstawią swoją najlepszą ofertę handlową i zaoferują najdogodniejsze możliwości uzupełnienia asortymentu przed świętami.

 

UWAGA! Wstęp wyłącznie dla kupców branżowych (B2B – sklepy stacjonarne i internetowe, galerie, salony jubilerskie, itd.)

Godziny otwarcia targów:

13. listopada 2019 / środa / godz. 10.00-17.00 wstęp bezpłatny, tylko dla branży
14. listopada 2019 / czwartek / godz. 10.00-17.00 wstęp bezpłatny, tylko dla branży

 

Rejestracja kupców branżowych:

Wejście na halę możliwe będzie po okazaniu imiennego identyfikatora otrzymanego natychmiast po bezpłatnej rejestracji firmy w punkcie rejestracji kupców. Rejestracja kupców branżowych otwarta będzie w dniach 13 i 14 listopada 2019 od 9.30 do 16.00, przy wejściu na halę wystawienniczą. Zachęcamy również do rejestracji w systemie www.e.jubinale.com, gdzie można samodzielnie przygotować i wydrukować identyfikatory dla całego zespołu, omijając w ten sposób wszelkie formalności przed wejściem na halę.

W celu potwierdzenia tożsamości w czasie rejestracji wymagane jest okazanie dokumentu ze zdjęciem.

Relacja z Jubinale Christmas 2018…

 

DO GÓRY