Jubinale CHRISTMAS 2018

 

Zakończyliśmy 4. zimową edycję Targów Biżuterii Jubinale CHRISTMAS, które odbyły się w Krakowie w dniach 13-14.11.2018 i kolejny raz stały się miejscem spotkania branży jubilerskiej z Europy Centralnej przed niezwykle ważnym dla firm sezonem bożonarodzeniowym.

To już tradycja, że Wystawcy Jubinale CHRISTMAS z niezwykłą starannością przygotowują wyjątkowe bogactwo świątecznej oferty. Wszyscy Kupcy, którzy przybyli do hali EXPO, mieli możliwość dokonania bezpośrednich zakupów produktów z niemal wszystkich sektorów branży jubilerskiej od ponad 60-ciu firm z takich krajów jak: Czechy, Litwa, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Estonia, Austria i oczywiście Polska.

Przez dwa handlowe dni, targi zostały odwiedzone przez bardzo liczne grono kupców, profesjonalistów z branży. Wystawcy często podkreślali większą ilość kupców, zwracając szczególną uwagę na klientów ze Słowacji, co jest dowodem na to, że skierowanie prowadzonych działań promocyjnych i marketingowych na południowe rynki, to bardzo dobry kierunek.

Wieczorem, po pierwszym dniu targów, wystawcy spotkali się podczas wspólnej kolacji w luźnej atmosferze. Była to doskonała okazja do dyskusji między sobą oraz z organizatorem na temat spostrzeżeń dotyczących obecnej sytuacji branży oraz jej potrzeb.

Dziękujemy wszystkim Wystawcom oraz Odwiedzającym targi Jubinale CHRISTMAS przede wszystkim za obecność i współtworzenie niezwykłej atmosfery tego zimowego wydarzenia. Dziękujemy również za wszelkie wsparcie i rozpowszechnianie informacji o targach wśród Państwa branżowych kolegów i partnerów biznesowych. Życzymy, aby zrealizowane zamówienia i nawiązane kontakty bezpośrednio przełożyły się na efekty sprzedażowe i dawały wiele satysfakcji jeszcze przez długi czas.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Targów JUBINALE, 13-15 czerwca 2019
oraz Jubinale CHRISTMAS, 13-14 listopada 2019!

 

 

 

 

DO GÓRY