Targi JUBINALE 2018

 

W dniach 7-9. czerwca 2018 roku odbyła się w Krakowie 11. edycja Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE. Szeroką ofertę biżuteryjnych oraz zegarkowych trendów, zaprezentowało międzynarodowej publiczności ponad 200 wystawców z 12 krajów: Polski, Litwy, Portugalii, Turcji, Włoch, Chin, Czech, Wielkiej Brytanii, Estonii, Chorwacji, Niemiec i Austrii.

Nowością podczas tegorocznej edycji targów JUBINALE była inauguracja Targów Upominków i Dekoracji GiftON.top. Połączenie branży jubilerskiej oraz upominkowej w jednym miejscu i czasie, dało wszystkim kupcom przybyłym do EXPO Kraków możliwość spotkania nowych, jak również stałych partnerów biznesowych, poznania nowych możliwości i skorzystania z najlepszych ofert branżowych. Dzięki tej nowej inicjatywie, dostępna różnorodność towaru pozwoliła kupcom na zakup wyjątkowych przedmiotów, a często zainicjowała decyzję o poszerzeniu asortymentu w sklepie.

Targi JUBINALE kierowane są głownie do ściśle sprofilowanej grupy odbiorców – właścicieli sklepów stacjonarnych, internetowych i galerii, producentów, importerów, hurtowników i dystrybutorów oraz przedstawicieli handlowych, czyli osób zawodowo powiązanych z branżą. Starannie przygotowane oferty wystawców zapewniły gościom szeroki wybór asortymentu z wszystkich sektorów branży. Obok kolekcji biżuterii i zegarków, zaprezentowane zostały także opakowania, narzędzia i maszyny, usługi oraz rozwiązania technologiczne dla branży. Każdego dnia, przedstawiciele najważniejszych polskich stowarzyszeń i organizacji branżowych, tj. Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich, Stowarzyszenia Bursztynników oraz Ogólnopolskiej Komisji Złotniczo – Jubilerskiej, służyli wszystkim fachową rozmową i poradą. Tegoroczną edycję targów, wzbogaciły również wystawy sztuki jubilerskiej, jak: wystawa „Moim zdaniem…”, prace prezentowane przez Galerię Sztuki w Legnicy, wystawa „Skarby ziemi” oraz cykl bezpłatnych wykładów, tematycznie skierowanych zarówno do kupców, jak i firm wystawiających się na targach.

Krakowskie wydarzenie dedykowane jest głównie profesjonalistom, jednak ostatniego dnia również publiczność z miasta miała niepowtarzalną okazję, aby poznać letnie trendy świata biżuterii i zegarków oraz zerknąć na nowinki działu upominków i dekoracji z możliwością ich zakupu.

Wszystkie dni targów upłynęły w atmosferze wytężonej pracy i wymiany doświadczeń. Nie zabrakło inspiracji, nowości, wyjątkowych ofert i nowinek technologicznych.  Uczestnicy z różnych zakątków świata, którzy przyjechali do Krakowa aby zapoznać się z międzynarodową ofertą, mieli okazję zaopatrzyć się w najciekawsze produkty – nie tylko te na nadchodzący sezon, ale i te ponadczasowe. Połączenie branży jubilerskiej z branżą upominków i dekoracji okazało się być wyjątkowo korzystną inicjatywą – już dziś wiadomo, że także kolejna edycja targów JUBINALE odbędzie się w towarzystwie targó GiftON.top. Mamy nadzieję, że kontakty nawiązane w Krakowie będą procentowały jeszcze przez długi czas. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję targów, która odbędzie się w dniach 13-15.06.2019 roku.

 

 

DO GÓRY