Zgłoszenie na targi odbywa się poprzez wypełnienie elektronicznych formularzy znajdujących się w systemie e.jubinale.com.

Po zalogowaniu się do systemu, wybierz zakładkę JUBINALE … / UDZIAŁ W TARGACH / FORMULARZE.

  1. ZAPISANIE FORMULARZA DO DALSZEJ EDYCJI
    Podczas wypełniania elektronicznego zgłoszenia w każdej chwili możesz dokonać zapisu danych bez wysyłania ich do Organizatora. W tym celu skorzystaj z przycisku na dole strony „Zapisz formularz bez wysyłania”. Do tak zapisanego formularza będziesz mógł w każdej chwili powrócić w celu dalszej edycji i dokończenia procesu zgłoszenia. Tak zapisany formularz nie stanowi dla Organizatora podstawy do wystawienia oferty.

  2. WYSŁANIE FORMULARZA DO ORGANIZATORA
    Na ostatniej stronie edytowanego formularza znajduje się przycisk „ZAPISZ I WYŚLIJ ZGŁOSZENIE DO ORGANIZATORA”, skorzystanie z tego przycisku spowoduje przesłanie formularza zgłoszeniowego do Organizatora targów JUBINALE. Kopia wysłanego formularza będzie dostępna na liście twoich formularzy ze statusem WYSŁANY. Formularz wysłany będzie podstawą dla Organizatora do wystawienia oferty / pro formy.

 

PAMIĘTAJ! Aby skutecznie wysłać zgłoszenie do Organizatora musisz uzupełnić wszystkie niezbędne dane w formularzach oraz przeczytać i zaakceptować regulaminy.

Przycisk „ENERGIA I WYPOSAŻENIE +” spowoduje zapisanie obecnego formularza na Twoim koncie oraz automatyczne otwarcie formularza umożliwiającego złożenia zamówienia na energię elektryczną oraz zabudowę.

TOP PAGE