Jak dodać siebie i/lub pracownika do listy osób biorących udział w targach?

 

Aby dodać osobę do listy pracowników w systemie e.jubinale, z godnie z aktualnymi przepisami, musisz każdą z tych osób poprosić o wyrażenie zgody na przetwarzanie ich danych w systemie e.jubinale. W tym celu należy wysłać każdej osobie indywidualne zaproszenie do dopisania się do e.jubinale. Taką procedurę musi przejść również osoba rejestrująca firmę w systemie e.jubinale.

Aby wysłać zaproszenie pracownikowi:

  1. Upewnij się, że jesteś zalogowany w systemie e.jubinale
  2. Z opcji menu po lewej stronie wybierz zakładkę “dodaj pracownika”. Zostaniesz przekierowany do formularza “Zaproszenie pracownika do rejestracji”.
  3. Wypełnij formularz danymi osoby, którą chcesz zaprosić (UWAGA, może to być również osoba towarzysząca nie związana biznesowo z firmą). Po sprawdzeniu dokładności danych zatwierdź zaproszenie poprzez kliknięcie na przycisk “wyślij formularz”
  4. Osoba ta otrzyma, na podany w zaproszeniu adres e-mail, prośbę o dopisania się do rejestru pracowników firmy. Następnie osoba ta powinna kliknąć na link podany w tej wiadomości, który przekieruje ją do imiennego formularza.
  5. Formularz imienny powinien zostać sumiennie uzupełniony, następnie należy zatwierdzić zawarte w nim dane poprzez kliknięcie na przycisk “wyślij formularz” na dole strony. W ten sposób osoba ta zostanie automatycznie dopisana do listy pracowników. Informacje o pracowniku (współpracowniku, osobie towarzyszącej) będą dostępne w menu po lewej stronie w zakładce “lista pracowników”.
  6. Od tego momentu dla każdej z osób przypisanych do firmy będą dostępne identyfikatory zgodne z charakterem udziału firmy na targach Jubinale (inne identyfikatory dla Kupców, inne dla Wystawców, jeszcze inne dla Serwisu)

UWAGA
System umożliwia wysłanie zaproszeń do wielu osób na ten sam adres e-mail. Jednak każda osoba powinna osobiście potwierdzić swoje dane oraz wyrazić zgodę na ich przetwarzanie.

 

 

DO GÓRY