JUBINALE

15. Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

 

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. 15. edycja targów odbędzie się w dniach 2-4.06.2022 roku, w nowoczesnej hali EXPO Kraków przy ul. Galicyjska 9 w Krakowie.

Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera tutaj z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy, Austria ale również z takich krajów jak Chiny czy Australia. Międzynarodowość targów JUBINALE jest ich bardzo mocną stroną, zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie jest niezwykle ważne. 

Zwykle na targach JUBINALE blisko 200 wystawców przedstawia swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich, którzy chętnie składają zamówienia i dokonują zakupów. 

Na targach JUBINALE można zapoznać się z nowościami ze wszystkich sektorów branży jubilerskiej oraz zegarkowej: biżuteria złota i srebrna, biżuteria z bursztynem i innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria designerska i lifestylowa, kamienie, zegarki i zegary, opakowania, narzędzia i maszyny, stowarzyszenia, organizacje, prasa branżowa oraz inne. Jest to zatem idealne miejsce wymiany doświadczeń, spotkań dla stałych partnerów biznesowych, poznanie nowych możliwości i zawarcie korzystnych transakcji handlowych.

To właśnie w Krakowie cała branża spotyka się by rozmawiać o wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami oraz podzielić się doświadczeniem i wiedzą. Targi JUBINALE to niezwykła okazja by być zawsze na czasie w dynamicznie zmieniającym się świecie biżuterii i zegarków. Od kilku lat targom JUBINALE towarzyszą szkolenia i seminaria prowadzone przez doświadczonych trenerów, które świetnie wspierają i inspirują do rozwoju na poziomie biznesu.

Atrakcyjne położenie Krakowa sprzyja dotarciu wszystkim zmotoryzowanym jak również tym, którzy zechcą skorzystać z linii lotniczych, ponieważ w niedalekiej odległości od Centrum mieści się lotnisko Kraków Balice.

Zapraszamy do Krakowa na poszukiwanie idealnych partnerów dla Państwa firmy. Poznaj najnowsze trendy, skorzystaj z najlepszych ofert branżowych oraz odwiedź jedno z najpiękniejszych miast Europy.

Do zobaczenia w Krakowie!

 

JUBINALE Christmas

 

JUBINALE Christmas to dwudniowe targi skierowane do branży jubilerskiej, odbywające się tuż przed intensywnym czasem świąt Bożego Narodzenia.

Wydarzenie dedykowane jest firmom powiązanym z branżą jubilerską i zegarkową. Pozwala na dokonanie bezpośrednich zakupów, podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów biznesowych. Wystawcami są producenci, importerzy, hurtownicy i dystrybutorzy z różnych sektorów branży jubilerskiej z Polski oraz zagranicy. Kupcami i Gośćmi są wyłącznie osoby powiązane z branżą jubilerską, między innymi właściciele galerii, sklepów internetowych, stacjonarnych sklepów i salonów jubilerskich z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Litwy. Przybycie do Krakowa w tym jesiennym terminie pozwala na spotkanie wielu firm w jednym miejscu i jednym czasie.

Szósta edycja spotkania JUBINALE Christmas odbędzie się w dniach 8-9.11.2022 roku (piątek, sobota) w nowoczesnej hali EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie. Jeśli zatem planujecie dobrze przygotować się do sezonu przedświątecznego, nie może Was tam zabraknąć. 

Zapraszamy więc do Krakowa, by w miłej atmosferze dokonać osobistego wyboru z szerokiej gamy produktów i ofert przygotowanych przez firmy specjalnie na ten czas.

Do zobaczenia w Krakowie!

 

DO GÓRY