Formularze zgłoszeniowe

 

Formularze zgłoszeniowe dostępne są wyłącznie dla firm zarejestrowanych w systemie e.jubinale.com posiadających status WYSTAWCY.

Jeżeli są już Państwo zarejestrowanymi użytkownikami o statusie WYSTAWCA prosimy zalogować się, następnie z menu po lewej stronie wybrać zakładkę JUBINALE 2022, a następnie „UDZIAŁ W TARGACH” oraz przycisk „Formularze”.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, będą Państwo mogli wypełnić formularze elektroniczne, co z całą pewnością zaoszczędzi Państwa cenny czas.

Zachęcamy również do skorzystania z kalkulatora kosztów udziału w targach (Jubinale 2022 / Wstępna kalkulacja).

 

Jak zmienić status konta na WYSTAWCĘ?

Jeżeli Twoje konto na e.jubinale.com ma status KUPCA skorzystaj z funkcji wysłania informacji, że chcesz zostać WYSTAWCĄ poprzez kliknięcie w przycisk „Chcę zostać WYSTAWCĄ”, który znajdziesz wybierając zakładkę JUBINALE 2022, a następnie „Udział w targach” oraz „Zostań wystawcą”.

Po wysłaniu tego zgłoszenia nasze biuro zmieni status Twojego konta na WYSTAWCA lub skontaktujemy się z Tobą w razie wątpliwości.

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem, gdzie chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz zmienimy status konta,

 

NOWA FIRMA – Zarejestruj firmę w systemie e.jubinale.com

 

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią strony www, z najczęściej zadawanymi pytaniami FAQ lub do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

 

DO GÓRY