Bezpłatne, otwarte wykłady z myślą o Twoim biznesie.

Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE mają zaszczyt zaprosić na cykl bezpłatnych wykładów, które odbędą się podczas targów w dniach 14 i 15 czerwca 2019 r. na hali Dunaj, na nowoczesnych terenach targowych Expo Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Program wykładów 14 czerwca

Program wykładów 15 czerwca

 

Wykłady poprowadzi Jerzy Osika

wykładowca i trener w zakresie sprzedaży, marketingu, zarządzania, visual merchandisingu, trendów konsumenckich i rynków zagranicznych. W ramach Branżowych Programów Promocji szkolił m.in. eksporterów z branży mody. Wykłada na międzynarodowych targach i konferencjach (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Mumbaju, Frankfurcie, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie). 

Juror konkursów w kraju (m.in. PRCH Retail Awards, Ekspozycja Roku) i za granicą (m.in. Global Innovation Awards w Chicago, RetailMe Awards w Dubaju), przedstawiciel Polski w Radzie Ekspertów konkursu Euroshop Retail Design Awards w Düsseldorfie, organizator konkursów (m.in. Retail Marketing Awards, E-commerce Innovations Awards, Interior Design Awards). 

Prezes firmy Promedia, która od 20 lat na łamach swoich czasopism i portali branżowych (m.in., Fashionbusiness.pl, Moda Męska, Ambiente, Ambiente International, ambiente.info.pl) dostarcza wiedzy firmom z branży mody, artykułów dekoracyjnych i upominków. 

Członek Polskiej Izby Przemysłu Targowego i Polskiej Rady Centrów Handlowych, Partner Strategiczny Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Organizator targów, seminariów, konferencji i szkoleń (m.in.: Fashion Business Congress , Expo Marketing, Retail Marketing Forum, E-commerce Innovations, Visual Merchandising Forum, Pop-up Forum, Interior Design Forum). 

Przedstawiciel w Polsce światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.

 

DO GÓRY